چطور در سایت چطورپدیا مطلب ارسال کنیم؟

سایت چطورپدیا یک بستر برای همکاری افرادی است که همه بر یک هدف آموزشی متمرکز هستند: هر کسی، هر کاری را چطور انجام دهد.

تمام مطالبی که در چطورپدیا می‌خوانید، توسط افرادی نوشته شده که هدف آنها کمک به دیگران در جهت آموزش «چطور انجام دادن کارها» بوده است.

سایت چطورپدیا بستری مناسب برای افرادی است که علاقه‌مند به اشتراک‌گذاری دانش و تجربیات خود با دیگران هستند. هر شخصی می‌تواند در زمینه مورد تخصص خود، مقالاتی را تهیه نموده و با انتشار در سایت، دانش خود را به دیگران انتقال داده تا در مسیر افزایش سطح سواد جامعه گام مفیدی برداشته باشد.

در این بحث قصد داریم تا روند ارسال محتوا و مقالات را در سایت چطورپدیا به طور جامع و کامل شرح دهیم تا نویسنده با مطالعه این مقاله، به‌راحتی بتواند محتوای مورد نظر خود را در سایت چطورپدیا درج کند.

عضویت در سایت چطورپدیا

اولین گام قرار دادن مقالات در سایت چطورپدیا، ثبت‌نام جهت عضویت در این سایت است. برای انجام این کار بر روی گزینه «حساب کاربری» درج شده در سمت چپ و بالای سایت کلیک کرده و بخش عضویت را انتخاب نمایید. نویسنده پس از ورود به این قسمت، باید ایمیل خود را وارد کرده و یک نام کاربری و رمز عبور برای حساب خود تعریف نماید. در مرحله بعد، کاربر وارد صفحه‌ای شده که باید اطلاعات شخصی را در فیلد‌های تعریف شده، وارد نماید. پس از این مرحله، فرآیند عضویت در سایت چطورپدیا پایان یافته و کاربر می‌تواند با نام کاربری و رمز عبور تعیین شده، وارد سایت شود و فعالیت‌های خود را آغاز نماید.

نحوه ارسال مقاله در سایت چطورپدیا

اولین گام برای درج مقاله در سایت چطورپدیا انتخاب موضوع و عنوان مقاله است. نویسندگان باید موضوعات و مطالب کاربردی و پرطرفدار متناسب با سرفصل‌های اعلام شده توسط سایت را انتخاب نموده و تلاش کنند تا مقالاتی کاربردی تهیه کنند. همانطور که از نام سایت چطورپدیا مشخص است، مطالب این سایت در مورد نحوه انجام کارهای مختلف است، بنابراین نویسنده بهتر است تلاش کند تا مقالاتی در مورد چگونگی انجام کارهای مختلف مرتبط با زندگی روزمره یا کارهای تخصصی را تهیه نماید.

نویسنده پس از تهیه مقاله و رعایت تمام قوانین و موارد مربوط به انتشار مقاله، باید وارد حساب کاربری خود شده و با توجه به گزینه‌ها و موارد مهم و ضروری و رعایت آن‌ها مطالب خود را در بخش «نوشته جدید» ثبت کنید.

مقالات ثبت شده نویسندگان توسط کارشناسان سایت از نظر رعایت قوانین سئو، ارتباط مطالب با سرفصل‌های سایت و غیره بررسی نموده و پس از تأیید، آنها را در سایت منتشر می‌کنند.

درج مطلب و تکمیل آن در سایت چطورپدیا

در هنگام درج مطالب در بخش «نوشته جدید»، گزینه‌های مختلفی از جمله رایگان و غیررایگان بودن مطلب وجود دارد که نویسنده باید بر اساس مطلب خود، گزینه مناسب را انتخاب نماید و سپس مطلب خود را در صف انتظار برای تأیید از طرف کارشناسان سایت چطورپدیا قرار دهد. توجه داشته باشید که آشنایی با سیستم وردپرس و رعایت قوانین سئو از مهم‌ترین نکات این بخش است که می‌بایست با دقت و ظریف‌کاری انجام پذیرد.

در پایان، اگر نویسنده امتیاز لازم برای درج تبلیغ را کسب کرده باشد و تبلیغی برای درج در مقاله خود داشته باشد، می‌تواند گزینه‌های مربوط به درج تبلیغ را انتخاب نموده و در نهایت گزینه «ثبت مقاله» را انتخاب کند.

پس از ارسال مقاله، کارشناسان سایت چطورپدیا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با دقت مقالات را بررسی خواهند کرد و در صورت تأیید و عدم مشکل، مقاله را در سایت به نمایش خواهند گذاشت.


دیدگاهتان را بنویسید

person
email

keyboard_arrow_up