راهنمای درج تبلیغات و کسب درامد در چطور پدیا

چطور در سایت چطور پدیا تبلیغات درج کنیم؟

سایت چطورپدیا در تلاش است تا در عین تحقق اهداف آموزشی و فراهم آوردن بستری برای تعامل افراد و انتقال دانش، شرایطی برای درآمدزایی افرادی که علم خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند، فراهم آورد تا گامی مؤثر در راه افزایش سواد عمومی جامعه برداشته باشد.

یکی از روش‌های رایج کسب درآمد از سایت چطورپدیا استفاده از تبلیغات است. نویسنده می‌تواند در ازای امتیازات کسب شده از طرف سایت، تبلیغات مربوط به کار خود را در مقالات قرار داده و یا درخواست درج تبلیغات را از کسب‌وکارهای دیگری جذب نموده و در سایت درج کند و در ازای قرار دادن این تبلیغات از کسب‌وکارهای مذکور هزینه دریافت کرده و بدین ترتیب برای خود درآمد مناسبی کسب نماید.

در این مقاله قصد داریم تا نحوه کسب درآمد از تبلیغات در سایت چطورپدیا را تشریح نماییم.

تبلیغات در سایت چطورپدیا

سایت چطورپدیا برای فعال شدن امکان درج تبلیغات توسط نویسنده، یک حد نصاب امتیازی را تعیین نموده است؛ بنابراین ابتدا باید میزان امتیازات کسب شده توسط نویسنده متناسب با حد نصاب تعیین شده باشند. نویسنده در صورت کسب این حد نصاب امتیازی می‌تواند تبلیغات مورد نظر خود را به همراه مقالات در سایت درج نماید.

نویسنده ابتدا باید تبلیغات مورد نظر را جذب نماید. این تبلیغات می‌تواند مربوط به کسب‌و‌کار نویسنده بوده یا تبلیغات شرکت یا کسب‌وکارهای دیگری باشد که نویسنده در ازای دریافت هزینه از آنها، تبلیغات مورد نظر این کسب‌و‌کارها را به همراه مقالات خود در سایت چطورپدیا درج خواهد کرد.

نویسنده باید تبلیغات مورد نظر خود را در بخش «تبلیغ جدید» ثبت نماید. تبلیغات در هر نوشته میتواند در یکی از مکان های : تبلیغ بنری بالای نوشته ها، تبلیغ بنری پایین نوشته ها، تبلیغ بنری کنار نوشته ها، تبلیغ متنی کنار نوشته ها باشد. میتوانید برای هر نوشته به صورت جداگانه تبلیغی را ثبت کنید.

کارشناسان سایت چطورپدیا در کمترین زمان ممکن تبلیغات ثبت شده توسط نویسنده را بررسی نموده و در صورت متناسب بودن تبلیغات با فضای سایت و همچنین تأیید حد نصاب امتیاز کسب شده توسط نویسنده، مجوز انتشار تبلیغات برای نویسنده صادر می‌شود.

راهنمای درج تبلیغات در چطورپدیا

نحوه درج تبلیغات به همراه مقالات در سایت چطورپدیا

پس از دریافت تأیید درج تبلیغات از طرف سایت، نویسنده می‌تواند تبلیغ مورد نظر خود را به همراه مقاله منتشر کرده و در طی این مراحل، وضعیت تبلیغات در بخش «تبلیغات من» قابل مشاهده بوده و اطلاعات مرتبط با تبلیغات از جمله امتیازها، هزینه‌ها و تعداد آنها را می‌توان در این قسمت و در یک لیست جداگانه مشاهده نمود.

ثبت تبلیغات در هنگام ورود مقالات در سایت چطورپدیا

پس از طی مراحل تأیید تبلیغات، نویسنده می‌تواند مقالات خود را به همراه تبلیغات در سایت چطورپدیا به نمایش گذاشته و فرآیند کسب درآمد را آغاز نماید. در این مرحله، پس از درج مقاله در بخش «نوشته‌های جدید» و رعایت تمامی قوانین مربوط به درج نوشته‌ها، چند گزینه مشاهده خواهید کرد که مربوط به درج تبلیغات است.

نحوه کسب درآمد از تبلیغات در سایت چطورپدیا

با انتخاب گزینه‌های ارائه شده، نویسنده می‌تواند تبلیغات تأیید نهایی شده را برای درج در مقاله انتخاب نموده و در مرحله بعدی، نحوه درج و جایگذاری تبلیغات را در مقاله انتخاب نماید.

برای نحوه درج تبلیغات در سایت چطورپدیا 4 گزینه پیش روی نویسنده قرار دارد که مقاله به همراه تبلیغات با توجه به انتخاب نویسنده نمایش داده خواهد شد. پس از انتخاب نحوه درج تبلیغات در مقاله، نویسنده باید گزینه «ارسال مطلب» را برگزیند تا مقاله ثبت شده و برای کارشناسان سایت ارسال گردد. پس از بررسی نهایی مقاله و همچنین تبلیغات انتخابی نویسنده در مقاله توسط کارشناسان، مقاله در اسرع وقت برای بازدید علاقه‌مندان در سایت قرار خواهد گرفت.


دیدگاهتان را بنویسید

person
email

keyboard_arrow_up