چطور از چطورپدیا درآمد کسب کنیم؟

همان‌طور که در بخش معرفی سایت چطورپدیا گفته‌ شد، این سایت یک مرجع آموزشی در زمینه‌های کاربردی بسیاری، از سبک زندگی و کسب درآمد تا سلامتی و آشپزی و غیره است.

برای افرادی که در تولید مقالات و محتوای اینترنتی مهارت دارند و یا علاقه‌مند به اشتراک تجارب و دانش خود با دیگر افراد هستند و یا قصد شروع این کار و کسب درآمد از طریق آن را دارند، سایت چطورپدیا یک منبع بسیار خوب و ارزشمند است. افراد در این سایت به‌راحتی می‌توانند مقالات و دانش و تجربیات خود را به اشتراک گذاشته و در ازای آن درآمد کسب نمایند.

در این مقاله قصد داریم تا نحوه کسب درآمد از سایت چطورپدیا را برای شما تشریح کنیم.

نحوه دریافت امتیاز و کسب درآمد در سایت چطورپدیا

نویسنده پس از تهیه مقاله مناسب و کاربردی متناسب با قواعد و قوانین سایت چطورپدیا و تأیید مقاله توسط کارشناسان، می‌تواند مقاله خود را در سایت منتشر نماید. وی باید در هنگام انتشار مقاله تعیین کند که آیا مقاله به‌طور رایگان در سایت منتشر گردد یا اینکه مخاطب برای مطالعه آن محتوا باید هزینه پرداخت کنند.

در صورتی که مقاله مورد نظر غیر رایگان باشد، مخاطب باید ابتدا هزینه تعیین شده برای آن مقاله را به سایت پرداخت نموده و سپس فایل‌های مقاله را دریافت کند. هزینه پرداخت شده توسط مخاطبین در تسویه حساب و بخش درآمد حاصل از فروش نویسنده درج خواهد شد. در هنگام برداشت این وجه از حساب توسط نویسنده، درصدی از این مبلغ به‌عنوان هزینه خدمات به حساب سایت چطورپدیا منتقل شده و باقی هزینه به حساب نویسنده واریز خواهد شد.

امتیازات در سایت چطورپدیا

در صورتی که مقاله منتشر شده توسط نویسنده، رایگان باشد، به ازای هر بازدید از سایت، مبلغی از طرف سایت به نویسنده پرداخت می‌شود که برای دریافت این مبلغ نیز می‌توان از روش گفته شده در بخش قبل اقدام نمود.

نحوه درآمدزایی از طریق تبلیغات در سایت چطورپدیا

امروزه تبلیغات یکی از سودآورترین روش‌های کسب درآمد است و راه‌های مختلفی برای درج و ارائه این تبلیغات وجود دارد.

یکی از روش‌های کسب درآمد در سایت چطورپدیا، استفاده از تبلیغات در کنار مقالات است. نحوه کار بدین صورت است که اگر نویسنده یا اعضای سایت تبلیغاتی را جذب کرده باشند، می‌توانند این تبلیغات را در بخش «تبلیغات جدید من» درج کنند؛ کارشناسان سایت آنها را بررسی کرده و در صورت تأیید، نویسنده می‌تواند این تبلیغات را به همراه مقالات خود در سایت درج نماید. باید در نظر داشته باشید که برای درج این گونه تبلیغات به همراه مقالات، نویسنده باید به میزان مشخصی امتیاز در حساب خود داشته باشد و در ازای آن امتیازات، سایت به وی اجازه درج تبلیغات را خواهد داد. در هنگام درج مقاله، نویسنده باید یکی از گزینه‌های مد نظر خود برای درج تبلیغات را انتخاب نماید. پس از این مرحله، مقاله تهیه شده به همراه تبلیغات در سایت قرار خواهد گرفت. روش مذکور، یکی از راه‌های بسیار مناسب برای کسب درآمد از طریق سایت است.


دیدگاهتان را بنویسید

person
email

keyboard_arrow_up