چطور از سایت چطورپدیا امتیاز کسب کنیم؟

همان‌طور که در بخش معرفی سایت چطورپدیا (به این بخش لینک داده شود) گفته‌ شد، این سایت یک مرجع آموزشی در زمینه‌های کاربردی بسیاری، از سبک زندگی و کسب درآمد تا سلامتی و آشپزی و غیره است. اعضای سایت چطورپدیا می‌توانند به‌عنوان نویسنده فعالیت کرده و مقالاتی را در زمینه تخصصی خود در سایت منتشر کرده و با دیگران به اشتراک گذارند.

یکی اهداف مهم سایت چطورپدیا، فراهم آوردن امکان درآمدزایی برای اعضای شرکت کننده در فرآیند تولید محتوای سایت است؛ بدین صورت که هر کاربری در ازای مطالبی که تولید نموده و با دیگران به اشتراک می‌گذارد، از طرف سایت چطورپدیا امتیازی متناسب با محتوای تولیدی دریافت می‌کند و در نهایت از طریق امتیازهای کسب شده، درآمد کسب خواهد کرد. برای مثال، هر نویسنده متناسب با امتیازات دریافتی می‌تواند تبلیغاتی برای کار خود را به‌طور رایگان در سایت یا در کنار مقالات تولید شده، درج نماید.

در این مقاله قصد دارید تا روش‌های جمع‌آوری امتیاز در سایت چطورپدیا و همچنین استفاده از امتیازهای حاصل شده در جهت کسب درآمده را تشریح نماییم.

نحوه کسب امتیاز در سایت چطورپدیا

اعضای سایت با انجام فعالیت‌های مختلف می‌توانند امتیاز کسب کنند و امتیازات حاصل شده به منزله کسب درآمد است؛ بنابراین، امتیاز بیشتر منجر به کسب بیشتر درآمد خواهد شد.

ثبت نام در سایت

برای شروع کار و کسب امتیاز ابتدا باید در سایت عضو شود. برای آشنایی با نحوه عضویت در سایت به مقاله چطور در سایت چطورپدیا عضو شویم مراجعه کنید. پس از انجام مراحل عضویت و تائید عضویت شما از طرف سایت، امتیازی در ابتدا به شما به عنوان امتیاز عضویت در سایت تعلق خواهد گرفت .در این صورت شما کار خود و فرآیند کسب امتیاز و درآمدزایی را آغاز نمودید.

نوشتن و ثبت مقاله

یکی از راه‌های رایج کسب امتیاز در سایت، تهیه و انتشار مقالات مورد نیاز سایت بر طبق اصول و قواعد اعلام شده از طرف سایت است. میزان امتیاز کسب شده از طریق انتشار مقاله، بر اساس نوع مقاله و دیگر قوانین سایت می‌تواند متغیر باشد که این موضوع توسط کارشناسان سایت بررسی گردیده و اعلام خواهد شد.

تعداد بازدیدها از مقالات

پس از انتشار مقاله در سایت و کسب امتیاز متناسب با مقاله منتشر شده، هنوز فرصت افزایش امتیاز وجود خواهد داشت. یکی از راه‌های افزایش امتیاز مقاله منتشر شده، افزایش تعداد بازدید کنندگان از آن است؛ بنابراین، به میزانی که تعداد بازدیدها از مقاله شما بیشتر باشد، امتیاز بیشتری کسب خواهید نمود و در نتیجه درآمد بیشتری خواهید داشت.

تعداد بازدیدهای یک مقاله به موضوع مقاله و همچنین کیفیت آن بستگی دارد. نویسنده باید تلاش کند تا موضوعات کاربردی را انتخاب کرده و دانش و تجربیات خود را با بهترین کیفیت ممکن ارائه نماید؛ بدین ترتیب، بازدید از مقاله افزایش یافته و درآمد کسب شده از آن مقاله نیز بیشتر خواهد بود.

تعداد لایک های یک مقالات

در صورتی که افرادی که مقاله شما را میخوانند موضوع آموزش شما را بپسندند و دکمه لایک را فشار دهند امتیازی به شما تعلق خواهد گرفت . شما می توانید با انتشار مقاله خود در شبکه های اجتماعی مختلف ، لایک بیشتر جذب کنید تا مجموع امتیازات خود را افزایش دهید

معرفی سایت 

شما به راحتی می توانید برای جمع آوری امتیازات لینک مخصوص به خود را از پنل کاربری خود برداشته و برای دوستان خود ارسال بفرمایید. برای انجام این کار روی لینک بازاریابی خود کلیک کنید بلافاصله در پایین صفحه پیغام : ” لینک بازاریابی شما کپی شد ” نمایش داده خواهد شد . به محض عضویت یک شخص در سایت چطورپدیا از طریق لینک بازاریابی شما ، امتیازی به شما تعلق خواهد گرفت

نحوه دیدن امتیازات

 

اعضای سایت می‌توانند اطلاعات مرتبط با امتیازات دریافتی و معادل ریالی این امتیازات که از طرف سایت به شخص پرداخت می‌شود را در بخش تسویه حساب پروفایل کاربری خود مشاهده نمایند. شخص می‌تواند با ثبت درخواست دریافت پول، معادل ریالی متناسب با امتیاز کسب شده را از سایت دریافت کند.

استفاده از امتیازات

در چطورپدیا شما می توانید در هر مطلب خود ۴ تبلیغ قرار دهید و هزینه تبلیغات را از امتیازات جمع آوری شده خود پرداخت نمایید . می توانید در این بخش نحوه قرار دادن تبلیغات را مشاهده بفرمایید

 


دیدگاهتان را بنویسید

person
email

keyboard_arrow_up