زمان‌بندی ارسال خودکار پیام‌های واتس اپ در اندروید

واتس اپ که در حال حاضر متعلق به فیس‌بوک است، از برنامه‌های پیام‌رسان فوری در گستره جهانی بوده و تقریبا همه افراد برای برقراری ارتباط، روزانه از آن استفاده می‌کنند. واتس اپ به کاربران اجازه می‌دهد پیام‌ها، عکس‌ها و فیلم‌ها را فوری ارسال کند. با این حال، ممکن است بخواهیم یک پیام را در یک زمان خاص ارسال کنیم مانند انواع تبریکات، تولد، سال نو، و غیره. واتس اپ ویژگی‌ای برای زمان‌بندی پیام در درون برنامه ندارد. با این حال، در فروشگاه Google Play چند برنامه شخص ثالث (third party) وجود دارد که به کاربران امکان زمان‌بندی پیام برای تاریخ و زمان داده شده، را می‌دهند.

برنامه‌هایی مانند WhatsApp Scheduler، Do It Later، SKEDit و غیره به کاربران اجازه زمان‌بندی پیام‌های متنی، و همچنین عکس‌ها و فیلم‌ها را می‌دهند. استفاده از این برنامه‌ها ساده است و در نسخه ابتدایی یا نسخه رایگان خود مشتی از ویژگی‌ها را ارائه می‌دهند. با این حال، برای ویژگی‌های پیشرفته مانند ارسال عکس‌ها و فیلم‌ها، کاربران ممکن است مجبور به خرید نسخه بهتری از برنامه شوند. بهترین چیز این است که این برنامه‌ها روی گوشی‌های هوشمند غیراندرویدی هم کار می‌کنند.

بنابراین، اگر به دنبال زمان‌بندی یک پیام در واتس اپ هستید، راهنمای آماده برای استفاده ما در ادامه آمده است:

پیش نیازها

ارسال خودکار پیام‌های واتس اپ

– یک برنامه زمان‌بندی WhatsApp را دانلود کنید

ارسال پیام‌های واتس اپ

– قابلیت دسترسی به برنامه را از منوی Settings -> Accessibility -> Services ارتقا دهید و تاگل (گزینه لغزان) را در حالت فعال قرار دهید.

گام‌هایی که باید دنبال کرد

1- یک برنامه زمان‌بندی WhatsApp را از فروشگاه Google Play دانلود کنید یا فایل apk آن را از هر وب‌سایتی دانلود و آن را نصب کنید

2- پس از کامل شدن نصب، برنامه را باز کنید.

3- روی آیکون + در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید.

4- حالا، یکی از مخاطبین یا یک گروه را در WhatsApp انتخاب کنید.

5- سپس، زمان و تاریخ را تنظیم کنید.

6- فرکانس را انتخاب و پیام خود را تایپ کنید.

7- روی دکمه Create از گوشه بالا سمت راست برای ایجاد زمان‌بندی کلیک کنید.

توجه: کاربران می‌توانند در یک زمان چندین پیام را زمان‌بندی کنند، اما باید توجه داشته باشند که زمان زمان‌بندی شده نمی‌تواند یکسان باشد.

 

منبع: Gadgetsnow


دیدگاهتان را بنویسید

person
email

keyboard_arrow_up