بهترین هتل‌های لوکس در بشیکتاش استانبول

بهترین هتل‌های لوکس در ترکیهبشیکتاش محله‌ای بسیار پر جنب‌وجوش در حوالی بوسپور است. زمان عبور از خیابان‌های باریک این منطقه، احساس نمی‌کنید که در شهر بزرگی هستید. این خیابان‌ها مملو از سوپرمارکت، مغازه‌های کوچک، نانوایی، رستوران و تعداد زیادی چای‌خانه و قهوه‌خانه است؛ در فصل زمستان و در هوای زیر صفر درجه، مردم بیرون از خانه‌ها و کنار یک بخاری می‌نشینند و چای می‌نوشند. اگر زمستان این است، پس تابستان آن چطور است؟! در یک روز زمستانی، جمع شدن با دوستان در بالکن لذتی سراسر شور و انرژی است، با اقامت در هتل‌های بشکیتاس تنها چند دقیقه با تجربه‌ی چنین لذتی فاصله خواهید داشت. به همین دلیل است که به‌جای میدان خسته‌کننده‌ی تکسیم بهتر است به دیدار استانبول برویم.

بهترین هتل‌های بشیکتاش

هتل‌های لوکس استانبول دارای استانداردهای بالایی هستند و به علت متعادل بودن هزینه‌ها، اقامت در یک هتل 5 ستاره کاملاً ارزش هزینه‌ی پرداختی را خواهد داشت. تمام این هتل‌ها در خدمات عالی و لوکس تقریباً مشابه هستند؛ اما برخی ویژگی‌های خاص آن‌ها را از هم متمایز می‌کند.

هتل دبلیو استانبول

یکی از نکات مثبت هتل دبلیو، توجه آن به سلایق قشر جوان است. این هتل، همانند سایر هتل‌های بشیکتاش یک فضای داخلی پر جنب‌وجوش داشته و از طرحی هنری برخوردار است. فضا بسیار آرام است و همواره مسافرین خوش‌طبعی وجود دارند که می‌توان با آن‌ها آشنا شد. همچنین اتاق‌های این هتل لوکس با قیمتی کمتر از 1 میلیون تومان به ازای هر شب تا حدودی مقرون ‌به‌صرفه هستند. شاید این هتل بهترین هتل دبلیو در کل دنیا نباشد؛ اما تجربه‌ی جشن‌هایی که هر روز هفته در رستوران، کافه و لابی این هتل برقرار است، با هزینه‌ای کمتر از 1 میلیون تومان بسیار به‌صرفه و ارزشمند خواهد بود. هتل دبلیو با مهمانی‌های مجلل و ارزش مناسب نسبت به هزینه، بهترین هتل لوکس بشیکتاش است.

هتل دبلیو استانبول

هتل دبلیو استانبولپارک حیات استانبول

پارک حیات بهترین شعبه‌ی برند حیات بوده و کار کردن با آن‌ها بسیار لذت‌بخش است. سوئیت‌های این هتل غوغا می‌کنند؛ به‌ویژه قسمت حمام که دارای یک وان عظیم با قابلیت تغییر حالت نور و موسیقی بوده و یک اتاقک بخار جداگانه دارند؛ البته حمام بهترین ویژگی این هتل شگفت‌انگیز بشیکتاش نیست، نه به شگفتی وعده‌های صبحانه‌ی این هتل‌. با وجود گزینه‌های زیادی که بوفه برای صبحانه ارائه می‌دهد، منوی رستوران آلاکارته چیزی فراتر از لذیذ است. هر زمان شبی را در این هتل سپری کردید، 6 صبح بیدار شوید تا حوالی ساعت 10 قبل از ظهر بتوانید صبحانه‌ی دوم را نوش جان کنید. این پیشنهادی بی‌نظیر و تأثیرگذار است!

رستوران آلاکارته

شانگریلا استانبول

این هتل یکی از جدیدترین هتل‌های 5 ستاره‌ی استانبول بوده و شعبه اصلی آن در بوسپور واقع شده است. در برخی از سوئیت‌های این هتل، زمانی که روی تخت دراز می‌کشید، منظره‌ی قاره‌ی دیگری از پنجره‌ی مقابل دیده می‌شود. خدمات این هتل کاملاً بی‌عیب و نقص بوده و با امکان پرداخت هزینه با تاخیر، تا زمان پرواز می‌توانید در هتل اقامت کنید. کیفیت غذای چینی بسیار قابل توجه و صبحانه‌ی شانگریلا در نوع خود یک ضیافت ویژه است! از دیگر ویژگی‌های تأثیرگذار این هتل وجود یک مرکز سلامتی افسانه‌ای با اتاقک بخار، سونا و حمام ترک در زیرزمین آن است. وجود چنین مکانی برای میهمانان این هتل رضایت‌بخش بوده و مکانی شگفت‌انگیز برای تمدد اعصاب و خوابی سراسر آرامش بر روی تخت‌های آن است؛ همچنین در این مرکز امکان دریافت ماساژهایی چون آب‌گرم درمانی نیز وجود دارد.

هتل سنت رجیس استانبول

هتل رجیس که در بهترین مکان شهر واقع شده، شاید در مقایسه با سایر هتل‌های مجلل سنت در آخرین مرتبه قرار گیرد، اما بدترین آن‌ها نیست. این هتل خارق‌العاده که در اطراف پارک حیات واقع شده، تمام انتظاراتی که از برند لوکس استاروود و ماریوت رفته را به‌خوبی برآورده می‌کند. در این مکان چیزی برای نارضایتی و شکایت نخواهید یافت. صبحانه‌های لذیذ، اتاق‌های منظم و زیبا و نمای دلپذیر شهر استانبول روی پشت‌بام هتل، رجیس را منحصر به فرد کرده است.

همان‌طور که می‌بینید تمام هتل‌های بشیکتاش استانبول به‌گونه‌ای تمام انتظارات را برآورده می‌کنند؛ اما هر کدام ویژگی‌های مختص خود را دارند. مرکز سلامت، صبحانه، مهمانی‌های مجلل، منظره‌ی استانبول روی پشت‌بام.. خودتان هتل مورد علاقه‌ی خود را انتخاب کنید.

از بشیکتاش لذت ببرید، بدون شک این منطقه را دوست خواهید داشت.

 

منبع:traveltomtom


دیدگاهتان را بنویسید

person
email

keyboard_arrow_up